O nevěře
Ahoj. Já jsem to taky řešila a teď bydlím sama a budu se rozvádět.
RE: O nevěře
Ahoj, jak to dopadlo? Asi to prožije každý, ale nic s tím neuděláš. Já to řeším krásou moře a hor 😁