💬 O uživateli
Od zrušení Lidé.cz jsem po chat místech moc nepátrala, tak to beru jako experiment.
Vztah nehledám a ani konverzace, které jsou s tím v rozporu.
Upřímně nevím co od toho taky čekat.
Ale ať napíšu i něco o sobě... Řekla bych, že jsem umělecká duše. Umění aktivně nedělám až na pár občasných skic a to není nic velkého. Doma mi visí 1 a půl mého obrazu/výtvoru. A pár věcí mám rozdělané nebo jen hozené nápady na papír.
Není to moc, ale takhle bych teď shrnula něco o sobě.
Jo a není mi 12, takže pro případné "fanoušky" jsem už stará a doufám, že si hledají vhodný léčebný program. Protože to není legrace.