Online lidí: 3, z toho 2 mužů a 1 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Nápověda

Témata nápovědy

Nápověda portálu SuperPokec - Stálí správci

Tady ti tak trošku objasníme, co je to vlastně stálý správce (nazýván též SS) a jak by ses jim i ty mohl třeba stát. Stálý správce je uživatel, který má na starost svěřenou místnost. Ne že by v ní vytíral a utíral prach,to opravdu ne :-)) Ale hlídá, aby se v ní dodržovali pravidla, chrání jí před nálety prudičů a případné problémisty záslužně potrestá.
A jak to vlastně dělá :-)) Jednoduše, stejně jako běžná správce místnosti, až na ten rozdíl, že on má práva správce v té místnosti pořád, navíc může měnit popisek místnosti, nastavovat různé filtry a zamykat či odemykat místnost. Také může zakázat/povolit šeptání. Ovšem nelekej se, po restrikcích jako jsou filtry, se šahá jen v krajních situacích. Cílem SP je udržovat místnosti bez filtrů, aby se i čerstvě registrovaný uživatel do nich mohl podívat. Zaujala tě funkce SS ?? Dobře, jsme rádi a podívejme se spolu, jak se jím stát.


Stálým správcem se můžeš stát,pokud splníš níže uvedené podmínky:
1 Mít certifikovaný nick
2 Mít alespoň 100 prokecaných hodin
3 V dané místnosti musíš být znám a oblíben (alespoň trošku :-) )
Toto jsou kritéria základní, bez nich nejede vlak. Dál pak musí mít místnost nárok na SS, což je upřesněno v pravidlech. O dosazení SS rozhodne administrátor maxGrantik, který má SS a místnosti na starost.