Online lidí: 7, z toho 4 mužů a 3 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Nápověda

Témata nápovědy

Jak na Fotoalba

Chceš-li mít více fotek než jen profilovou fotku, tak je tu přesně pro tebe služba Fotoalba. Na službu se dostaneš z úvodní stránky, svého profilu a nebo přímo z místnosti. Abys mohl/a vkládat foto a vytvářet alba je třeba se přihlásit. Na stránkách Fotoalba SuperPokec vyber záložku „Registrovat se“. Vyplň jméno, heslo a email. Nezapomeň vyplnit také antispam. (Doporučujeme jméno vytvořit podle nicku, co máte na SuperPokec.cz) Po úspěšné registraci klikni na záložku „Přihlásit se“

Po přihlášení máš k dispozici následující záložky:


Domů – najdeš tam pod záložky „Kontakt“ a „Seznam členů“
Moje galerie – najdeš tam seznam vlastních vytvořených alb, náhodné obrázky a nejnovější obrázky
Upload souboru – zde můžeš nahrávat vlastní fotografie do alb, které si zvolíš
Odhlásit – odhlásíš se z Fotoalb
Seznam alb – zde najdeš pod záložky „Nejnovější obrázky“, „Poslední komentář“, „Nejprohlíženější“, „Nejlépe hodnocené“, „Oblíbené“
Vyhledávání – zde můžeš hledat určité fotografie nebo alba podle zadaných kritérií
Můj profil – najdeš zde pod záložky „Vytvořit/organizovat moje alba“, „Změnit moje alba“, „Setřídit obrázky“

Jak založím album:


Vyber záložku „Můj profil“ a pod záložku „Vytvořit/organizovat moje alba“ a vybereš „Nové album“, zadáš text alba a dáš OK.

Jak nahrát fotografii do alba:


Vyber záložku „Upload souboru“ , vyber album, kam chceš fotky nahrát a klikni na procházet a vyber fotku či fotky co chceš nahrát. (fotky lze nahrávat hromadně, ale i jednotlivě) Po nahrání fotek klikni na „pokračovat“ a vyplň název a popis k dané fotce popřípadě klíčové slova, ale není to povinné. Poté klikni na „Použít změny“ a počkej na schválení administrátorem. !Dobá schválení administrátorem je do 24 hodin!

Prohlížení fotek jiných uživatelů:


Vyber záložku „Vyhledávání“ a zaškrtni vše, co potřebuješ a napiš hledaný text. Doporučujeme zaškrtnout „Název vlastníka“ a zadat hledaný nick.

Editace alb:


Vyber záložku „Můj profil“ a pod záložku „Změnit moje alba“ můžeš editovat popisy, reprezentační fotky alba a přístupová práva pro vybrané album. Vše potvrdíš „aktualizovat galerii“ V záložce domů najdeš „kontakt“ s formulářem pro své náměty a připomínky. Také tam najdeš „seznam členů“, kteří jsou registrovaní. Když klikneš na „Můj profil“, vidíš podrobné informace ke svému účtu a můžeš si zde změnit své aktuální heslo pro přihlášení do Fotoalb SuperPokec. V záložce „seznam alb“ kde si můžeš prohlédnout všechny poslední nahrané fotografie registrovaných uživatelů, ale také poslední komentáře, nejprohlíženější fotografie, nejlépe hodnocené a oblíbené.