Online lidí: 6, z toho 4 mužů a 2 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Nápověda

Témata nápovědy

Nápověda portálu SuperPokec - Soutěže na SuperPokecu

Vážení uživatelé, ode dne 12.4.2014 vyhlašujeme soutěž pod názvem Doporuč a získej. Každý uživatel, který přivede nového uživatele, který se stane pravidelnějším návštěvníkem, obdrží 200 kreditů. Druhých 200 kreditů pak dostane i nový uživatel. Rozhodčí doba je měsíc duben. Přivedený uživatel, musí poslat @ na info@superpokec.cz se svým nickem a nickem člověka, který jej přivedl.
Podmínky
- Přivedený nováček musí odchatovat alespoň 40 hodin v dubnu.
- Počet přivedených nováčků není omezen. Počet kreditů se pak násobí počtem nováčků, tedy za jednoho - 200 kreditů, za 3 - 600 atd..
- Přivedený nováček nesmí být uživatelem ze stejné IP adresy, jako ten, který ho přivedl
- Přispání kreditů, respektive den, kdy zhodnotíme splnění podmínek je 30.4.2014 a pak ve druhém kole 15.5.2014 (aby měli šanci ti, kteří se sem dostanou až na konci dubna).
- Přivedený nick nesmí mít registraci staršího data, než 11.4.2014 22:00.

Uvedený příklad Můj nick je Grantik, přivedl jsem nováčka, zaregistrovala se jako Agata. Agata napíše na info@superpokec.cz email v tomto znění: Předmět: Soutěž.
Zpráva emailu: Ahoj, zaregistrovala jsem se u vás na SuperPokecu. Můj nick je Agata a doporučil mě k vám můj kamarád Grantik.
A to je vše.

Ten, kdo přivede nejvíc kamarádů a nejvíc se mu jich udrží aktivních, získá navíc kredit na mobilní telefon v hodnotě 200,- Kč a další kredit v téže hodnotě bude připraven i pro jednoho z jeho doporučených nováčků (toho nejvíc aktivního). Pokud máte paušál a nemůžete využít kredit, můžete jej věnovat osobě blízké, tedy dětem, sourozencům atd...

(Pořadatelem soutěže je portál SuperPokec.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny podmínek, popřípadě zrušení soutěže při zjištění nekalých praktik. Na žádnou z výher nevzniká právní nárok.)