Online lidí: 5, z toho 3 mužů a 2 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Nápověda

Témata nápovědy

Nápověda portálu SuperPokec - Jak na fóra

Fóra na SuperPokecu jsou rozčleněná do 4 skupin, které jsou představeny níže v odstavcích.
Moje oblíbená fóra: Tato sekce se otevře hned při vstupu na fóra. Sem si můžeš uložit fórum z jakékoli kategorie, uvidíš tak snadněji, zda přibyl nějaký nový příspěvek a taky si fórum snadno ihned otevřeš,abys do něj mohl psát. Počet oblíbených fór není nijak omezen.
Uživatelská fóra: Tato skupina fór je tvořená hlavně vámi, uživateli. Jedině zde si můžete založit své vlastní fórum, pokud by jste zvolili jinou kategorii,bylo by vám zamítnuto. Název a téma uživatelských fór pochopitelně nesmí být v rozporu se zákony ČR,ani nesmí být na téma rasismu, drog, násilí a sexu za úplatu. Uživatelská fóra se pak dál člení na další vlastní kategorie,jako například Sport,Hudba atd...
Fóra místností: Tato skupina je určena výhradně pro fóra,ke stálým místnostem. Každá stálá místnost,vyjma té pro adminy má k sobě automaticky založeno i fórum,které má název stejný s názvem místnosti. Fóra tak slouží jako doplněk chatovací místnosti pro uživatele.
Kontakt s adminy: Tato skupina slouží výhradně pro informace pro uživatele, kontrolu a zapisování důležitých změn, jako změny na pozicích SS, adminů,certifikátorů, změny v pravidlech, nápovědě, a další.. Na většinu fór nemůže psát běžný uživatel,ale pouze administrátor,mnohdy jen RS. Jsou zde ale i fóra na která zapisovat můžete a to třeba nápady na vylepšení,dotazy technického rázu a nebo podat stížnost na SS či admina.
Založit fórum: No a zde si právě třeba i ty můžeš založit svoje fórum. Fórum se po založení schová a čeká na administrátora, který jej buď schválí a nebo zamítne, nejdéle do 24 hodin. Po schválení se fórum objeví v kategorii,kterou jsi vybral. Pokud se zamítne, tak se smaže a informaci o tom najdeš v sekci Kontakt s adminy, fórum Schválená a zamítnutá fóra.