Online lidí: 3, z toho 1 mužů a 2 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Pravidla

Pravidla

Pravidla portálu SuperPokec - Stálé místnosti

O založení stálé místnosti a nebo ustálení nestálé může uživatel požádat administrátora maxGrantik a to na zkušební dobu, kterou určí administrátor. Nově ustálená místnost nemá po celé zkušební období nárok na Stálé správce a celé zkušební období je sledována její návštěvnost. Proto aby místnost obstála a zůstala mezi stálými je potřeba, aby jí pravidelně navštěvovalo alespon 5 lidí v průměru.
Se žádostí o ustálení může přijít jakýkoli uživatel, nemusí mít žádnou hvězdičku.
Pokud místnost obstojí zkušební období,vzniká jí nárok na stálé správce. Počet stálých správců je uzpůsoben návštěvností místnosti. Minimum je 1 a maximum 4. O počtu a dosazení rozhodne administrátor maxGrantik. Adepta na post SS si může navrhnout zakladatel místnosti a nebo většina návštěvníků, při čemž konečné rozhodnutí je na administrátorovi. Více o Stálých správcích nalezneš v jejich sekci.
Ve stálé místnosti platí, že by měla být odemčená, šeptání v ní povoleno a filtr nastaven tak,aby do ní mohl i právě registrovaný uživatel. Filtry místnosti a případné zamknutí může nastavit Stálý správce a nebo administrátor pouze po dobu nutnou, většinou v době, kdy na ní útočí prudiči. Filtry v žádném případě neslouží k tomu,aby SS měli pohodlí a nemuseli hlídat,ale pouze jako dočasná obrana. V každé stálé místnosti je povoleno psát pouze českým, nebo slovenským jazykem tak, aby textu porozuměl bez rozdílu každý. Není také povoleno psát CapsLockem.

Stálé místnosti - placené

V placené stále místnosti můžou být filtry nastaveny dle libosti jejího zakladatele (plátce). Zakladatel může jakého koli uživatele vyhodit i bez udání důvodu. Místnost musí pouze dodržovat pravidla SuperPokecu a zákony ČR. Nesmí být ani v rozporu s dobrýmy mravy.