Online lidí: 3, z toho 1 mužů a 2 žen.
Největší místnost: SuperPokec
Pravidla

Pravidla

Pravidla portálu SuperPokec - Postihy za porušení pravidel

Bohužel i postihy uživatelů patří mezi normální vlastnosti každého chatovacího portálu a proto ani my nejsme vyjímkou. Tady si přečti něco málo k tomu, jaké postihy tě mohou potkat.


Kick: Udělit může správce místnosti za to, že nadáváš uživatelům,řešíš na skle osobní spory, rozesíláš telefonní čísla a nebo porušuješ zaběhlý chod místnosti. Kick od správce ti zakáže vstup do dané místnosti na 5 minut. Po té se můžeš vrátit zpět a rozumně se bavit dál. Pokud ses ale neponaučil a pokračuješ ve výše uvedených věcech, můžeš dostat znovu kick a k tomu i key,což je zákaz do danné místnosti do následujícího dne 6:00 hodin. Ty samé postihy můžeš dostat od SS (stálý správce místnosti).
Pokud jsi ale opravdu neponaučitelný, přijdou věci horší, ke kterým si řekneme něco teď.

AK neboli Admin Key: Může udělit administrátor se zelenou max,žlutou max a červenou max hvězdičkou. AK ti zakáže vstup do dané místnosti na počet dní, které určí danný administrátor.

Kill: Může udělit administrátor se žlutou max a červenou max hvězdičkou za porušování pravidel. Kill tě vyhodí ze všech místností a zakáže ti vstup do nich do následujícího dne 6:00 hodin. Systém tě ale pustí na fóra a vzkazy.

Blok nicku: Další postih následující kill, pokud v porušování pravidel pokračuješ. Udělit ti je může žlutá max a červená hvězda max. Blok nicku tě vyhodí ze všech místností a zablokuje se ti celý uživatelský účet, což znamená, že se nedostaneš na fóra, vzkazy, úpravu svého profilu, fotek, prostě ničeho.

Blok IP adresy: Toto je nejhorší postih, který zde dostaneš za porušování pravidel. Udělit ti jej může žlutá max a červená max hvězda. Blok IP adresy tě vyhodí ze všech místností, znemožní ti všechny funkce jako blok nicku, ale navíc ti nedovolí se přihlásit na žádný z tvých nicků a ani založit nick nový.

Odebrání kreditů: Kredity ti může odebrat administrátor s červenou max a to za odhalené podvádění, přemlouvání uživatelů k darování kreditů a nebo za hrubé porušení pravidel a zásad slušného chování. Je to jeden z mnoha trestů, po kterém může administrátor sáhnout.

Smazání nicku: Smazat nick ti může administrátor s červenou max hvězdičkou a je to nenávratná akce a přijdeš tím o nachatované hodiny, kredity, fotky, profil, prostě vše co jsi měl nastavené včetně doručených vzkazů, příspěvků na fórech atd....


Proto doporučujeme chovej se zde jako normální člověk, nikomu nenadávej, neobtěžuj lidi v místnosti, pokud Ti jasně dají najevo, že si tam nepřejí tvoji účast. Vyvaruj se vulgárním nadávkám a útokům na nicky.