Online lidí: 5, z toho 3 mužů a 2 žen.
Největší místnost: Tetky a strejci
Nápověda

Nápověda

Nápověda portálu SuperPokec - Jak získat certifikaci

Již na samém začátku nápovědy sis asi všiml pojmu certifikace, nebo certifikovaný uživatel. Nevíš co to znamená a chceš to vědět ?? No proč ne, pojďme se na to společně podívat.
Certifikace je ověření nicku, nebo spíš tvých osobních údajů, nemusíš se bát, nezajímá nás tvůj bankovní účet a ani sexuální život :-)) Certifikací si ověříme, že o sobě říkáš pravdu a to v datumu narození a křestním jméně, tudíž i to, jestli jsi chlapeček, nebo holčička. No a jak se to provede ??? Neboj se, nebudeme ti koukat do trenýrek, ale ověříme si tvoje údaje těmito způsoby.

1) Vyfotíš a nebo naskenuješ svoji občanku, uložíš do svého PC a v programu malování začerníš úplně všechny údaje kromě fotky, křestního jména a datumu narození. Nic jiného totiž vědět nepotřebujeme. Až budeš mít dílo hotové, pošleš to e-mailem na adresu certifikace@superpokec.cz majiteli portálu superpokec.cz, tedy Grantikovi a ten ti CRT provede. No a to je všechno, tak směle do toho :-))

2) Pokud nechceš posílat scan OP, je tu druhá možnost. Vyfotit se s papírem v ruce, na kterém bude napsán váš nick, pod ním křestní jméno, pod ním rok narození. To pak odešlete na certifikace@superpokec.cz a je to. Tato fotka nebude nikde uveřejněna, po opsání údajů bude smazána.